У Винниках відбулася загальноміська толока

У суботу, 13 квітня, мешканці нашого міста провели загальноміську толоку. Нагадаємо, що це був уже другий етап загальноміської толоки (перший відбувся 23 березня). Отож, працівники Винниківської міської ради, комунальних підприємств міста, місцевої «Просвіти» прибирали Хресну дорогу, Стежину Шептицького, а також прилеглі до них лісові масиви на горах Жупан і Шипшина. Сьогодні на толоку вийшли люди,

У суботу, 13 квітня, мешканці нашого міста провели загальноміську толоку.

Нагадаємо, що це був уже другий етап загальноміської толоки (перший відбувся 23 березня).

Отож, працівники Винниківської міської ради, комунальних підприємств міста, місцевої «Просвіти» прибирали Хресну дорогу, Стежину Шептицького, а також прилеглі до них лісові масиви на горах Жупан і Шипшина. Сьогодні на толоку вийшли люди, які вболівають за екологію й чистоту природи та рідного міста.

А те, що вони побачили, вийшовши на згаданий захід, примусило більшість його  учасників впасти у відчай. Адже унікальні винниківські ліси хтось із наших мешканців перетворив на жахливий суцільний смітник. Це ж як потрібно люто ненавидіти рідну землю, мешканців, із якими поруч проживаєш, щоб так знущатися з природи й навкілля, щоб бездумно захаращувати все це побутовим сміттям і відходами! На жаль, ще багато наших мешканців не цінують того, що дав нам усім Бог – волі, рідного краю. І вони свої чорні, зіпсовані злом, заздрістю, відсутністю інтелекту, душі виливають на горе всім нам саме таким способом, знищуючи природу й довкілля.

Нагадаємо також, що у Винниках є можливість укласти угоди на вивезення побутового сміття із спеціалізованим підприємством. А коли хтось виправдовується, що, мовляв, у нього відсутні для цього необхідні кошти, то це неправда. Бо держава надає субсидії не тільки на світло, газ, воду, але й на вивезення побутових відходів. Але для цього треба здійснити певні зусилля й оформити субсидію.

Винниківська міська рада вкотре нагадує   про обов‘язок усіх мешканців міста утримувати свої садиби й присадибні території у належному санітарному стані. Це ж стосується всіх  керівників підприємств, організацій, дошкільних і навчальних закладів Винник (вони також зобов‘язні утримувати території своїх закладів у належному санітарному стані).

Пам‘ятаймо, що незабаром Великдень, тому зробимо наше місто чистим і охайним.

І пам‘ятаймо про святий обов‘язок нашого покоління зберегти рідну землю, нашу державність, яку ми вибороли завдяки неймовірним зусиллям і мільйонами життів українських патріотів, й передати все це наступним поколінням українців.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини