Власників маршруток покарано штрафами на 200 тисяч гривень

Власників маршруток покарано штрафами на 200 тисяч гривень

Нещодавно пасажири маршрутки №40 виклали у соціальних мережах відео, де видно, що загаданий транспортний засіб курсує вулицею Пасічною у Львові з відчиненими дверцятами. Пасажири  з‘ясували, що двері зламані, але водій все одно продовжував курсувати, наражаючи життя людей на небезпеку. І такі випадки, коли водії маршруток працюють на несправних транспортних засобах, трапляються постійно. Чи карають власників

Нещодавно пасажири маршрутки №40 виклали у соціальних мережах відео, де видно, що загаданий транспортний засіб курсує вулицею Пасічною у Львові з відчиненими дверцятами. Пасажири  з‘ясували, що двері зламані, але водій все одно продовжував курсувати, наражаючи життя людей на небезпеку.

І такі випадки, коли водії маршруток працюють на несправних транспортних засобах, трапляються постійно.

Чи карають власників автортранспорних засобів, які обслуговують пасажирів? Так.

Про це «Винниківському Віснику» розповів в.о. начальника департаменту транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика.

Посадовець повідомив, що на порушників з початку року складено 88 актів. Загальна сума штрафів становить приблизно 200 тисяч гривень.

Пан Олег Партика розповів, що сума штрафів становить 1700 і 3400 гривень.

Також пан Олег Партика повідомив, що водія, який проігнорував пенсіонера на зупинці на вулиці Ломоносова у Винниках 17 квітня о 17:30, покарано.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини