Ансамбль «Вишиванка» повернувся з Ужгорода з ІІ місцем всеукраїнського фестивалю «Голоси яскравої країни»

Ансамбль «Вишиванка» повернувся з Ужгорода з ІІ місцем всеукраїнського фестивалю «Голоси яскравої країни»

V Всеукраїнський відкритий хоровий фестиваль-конкурс «Голоси яскравої країни» відбувся в м. Ужгород цими вихідними. У ювілейному фестивалі взяв участь ансамбль «Вишиванка» Школи мистецтв Винник (керівник – Юлія Цвьок, концертмейстер – Марія Іванечко). Колектив змагався на пісенній сцені з представниками Харкова, Ужгорода, Сум, Києва, Чопа, Миколаєва, Луганської області. Журі відзначило ансамбль із Винник дипломом ІІ ступеня

V Всеукраїнський відкритий хоровий фестиваль-конкурс «Голоси яскравої країни» відбувся в м. Ужгород цими вихідними.

У ювілейному фестивалі взяв участь ансамбль «Вишиванка» Школи мистецтв Винник (керівник – Юлія Цвьок, концертмейстер – Марія Іванечко).

Колектив змагався на пісенній сцені з представниками Харкова, Ужгорода, Сум, Києва, Чопа, Миколаєва, Луганської області.

Журі відзначило ансамбль із Винник дипломом ІІ ступеня за виконання твору К. Сен-Санса «Ace Maria», української народної пісні «Летіла зозуля» і твору О. Білаша «Явір і яворина», які звучали акапельно.

«Діти впоралися зі завданням і гідно представили Винники та музичну школу, – розповіла керівник ансамблю «Вишиванка» Юлія Цвьок. – Маємо нову перемогу, а також нових друзів в Ужгороді та інших містах. Фестиваль відзначався гарною організацією, а журі працювало злагоджено і професійно. Для дітей ця подорож запам’ятається не лише дипломом ІІ ступеня, а й прогулянкою чарівним Ужгородом, який вразив  фантастичними сакурами, магноліями, що саме цвітуть. Ми побували на справжньому святі музики і краси».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини