На маршрут №40 Львів-Винники виїхали нові 12-метрові автобуси

На маршрут №40 Львів-Винники виїхали нові 12-метрові автобуси

У понеділок, 22 квітня, на маршрут громадського транспорту №40 Львів – Винники виїхали нові 12-метрові автобуси. Про це редакцію газети «Винниківський Вісник» повідомив в.о. керівника департаменту транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика. Як розповів посадовець, на маршруті №40 працюватимуть десять нових автобусів. Наприкінці 2018 року цей транспортний маршрут було передано комунальному підприємству Львова.

У понеділок, 22 квітня, на маршрут громадського транспорту №40 Львів – Винники виїхали нові 12-метрові автобуси.

Про це редакцію газети «Винниківський Вісник» повідомив в.о. керівника департаменту транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика.

Як розповів посадовець, на маршруті №40 працюватимуть десять нових автобусів.

Наприкінці 2018 року цей транспортний маршрут було передано комунальному підприємству Львова.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини