У понеділок, 22 квітня, на маршрут громадського транспорту №40 Львів – Винники виїхали нові 12-метрові автобуси. Про це редакцію газети «Винниківський Вісник» повідомив в.о. керівника департаменту транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика. Як розповів посадовець, на маршруті №40 працюватимуть десять нових автобусів. Наприкінці 2018 року цей транспортний маршрут було передано комунальному підприємству Львова.
У понеділок, 22 квітня, на маршрут громадського транспорту №40 Львів – Винники виїхали нові 12-метрові автобуси.
Про це редакцію газети «Винниківський Вісник» повідомив в.о. керівника департаменту транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика.
Як розповів посадовець, на маршруті №40 працюватимуть десять нових автобусів.
Наприкінці 2018 року цей транспортний маршрут було передано комунальному підприємству Львова.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *