Ансамбль «Карамель» збагатився дипломами за ІІ і ІІІ місця на міжнародному конкурсі

Ансамбль «Карамель» збагатився дипломами за ІІ і ІІІ місця на міжнародному конкурсі

VІ Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець» відбувся у м. Кам’янець-Подільський. Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники   на танцювальному змаганні представляли 65 юних танцюристів із молодшої та середньої груп колективу.  Молодша група з композицією «Формула 1» отримала від журі диплом за ІІ місце, а середню відзначили дипломом за ІІІ

VІ Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець» відбувся у м. Кам’янець-Подільський.
Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники   на танцювальному змаганні представляли 65 юних танцюристів із молодшої та середньої груп колективу.  Молодша група з композицією «Формула 1» отримала від журі диплом за ІІ місце, а середню відзначили дипломом за ІІІ місце за виконання композиції «Почуй мене».

Крім високих нагород, вихованці керівника ансамблю «Карамель» Христини Мелимук і педагога-хореографа Анастасії Селезньової відкрили для себе ще одне місто України – для них організували екскурсії неповторним Кам’янцем-Подільським.

«Наші дітки часто гастролюють, – розповіла Христина Мелимук. – Позитив у тому, що діти відчувають себе справжніми артистами з щільним гастрольним графіком. Я впевнена, що нашим вихованцям потрібно виступати, адже вони стають впевненішими, витривалішими, відповідальнішими й, звичайно, наполегливішими, бо жага до перемоги надихає їх до ще більшої праці. Та й у час комп’ютерних технологій, ми раді, що  можемо їх зацікавити танцями, рухом і “відірвати” від гаджетів».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини