Малюки винниківського дитсадка привітали матусь із святом (Фото)

Малюки винниківського дитсадка привітали матусь із святом (Фото)

Святкові концерти, присвячені Дню матері, відбулися в дитячому садку №156. Матусь, бабусь привітали вихованці всіх груп дошкільного закладу. Діточки старанно готувалися до концерту «Мамина весна» разом із музичним керівником  Оксаною Коваль та вихователями. За традицією, матусь і бабусь привітала з найзворушливішим святом привітала завідувач дитсадка Галина Пуцило. У вівторок, 7 квітня, відбулися дитячі ранки в

Святкові концерти, присвячені Дню матері, відбулися в дитячому садку №156. Матусь, бабусь привітали вихованці всіх груп дошкільного закладу.

Діточки старанно готувалися до концерту «Мамина весна» разом із музичним керівником  Оксаною Коваль та вихователями.

За традицією, матусь і бабусь привітала з найзворушливішим святом привітала завідувач дитсадка Галина Пуцило.

У вівторок, 7 квітня, відбулися дитячі ранки в І та ІІ старших групах. Ведучими свята в І старшій групі були Оксана Коваль, Оксана Тимець, вихователі – Олександра Патер, Оксана Оваль.

Роль Весни виконали Аня Гадомська (І старша група), Соломія Кость (ІІ старша група).

Діти виконали пісні про маму, бабусю, гаївки «Голубочка», «Розлилися води», інсценівку «Писанки писала», звернулися до Матері Божої «Пречиста діва, радуйся, Маріє», згадали звичаї та традиції українського народу.

Сьогодні, 8 травня, свято для матерів підготували малюки ясельних груп, а перед тим – старших груп нового корпусу дитсадка. Продовжать вітати найрідніших у п’ятницю (середні групи) та суботу (молодші групи).

Фото: Андрій ЖУК

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини