ФК «Жупан» удома зіграв унічию з командою-чемпіоном

Сьогодні, 11 травня, винниківський «Жупан» удома зіграв свій другий поєдинок у Другій лізі чемпіонату Львівської області. Гостями наших футболістів були гравці ФК «Шпильчина», які минулого сезону здобули золоті медалі серед колективів третьої ліги чемпіонату Львівщини. Упродовж усього поєдинку господарі мали значну перевагу. Хоча першими відкрили рахунок усе ж гості: хтось із їхніх гравців потужно пробив

Сьогодні, 11 травня, винниківський «Жупан» удома зіграв свій другий поєдинок у Другій лізі чемпіонату Львівської області.

Гостями наших футболістів були гравці ФК «Шпильчина», які минулого сезону здобули золоті медалі серед колективів третьої ліги чемпіонату Львівщини.

Упродовж усього поєдинку господарі мали значну перевагу.

Хоча першими відкрили рахунок усе ж гості: хтось із їхніх гравців потужно пробив здалеку у дев‘ятку воріт Хамуляка – 0:1.

Футболісти винниківської команди кинулися відігруватися й на 42-ій хвилині не менш потужно здалеку пробив Ільків, який вийшов на заміну. Так рахунок став – 1:1. Перед цим небезпечно пробивали гравці ФК «Жупан» Новак і Романюк.

У другому таймі винниківські гравці й надалі мали перевагу. Вони втратили декілька нагод, щоб вийти вперед. Був епізод, коли нашого гравця збили у штрафному майданчику гостей. Але арбітр зігнорував цей епізод. А наприкінці поєдинку вже гості могли вирвати перемогу, втративши чудову нагоду для взяття воріт. Отож, гра завершилася нічийним рахунком – 1:1. Це вже друга нічия винниківських футболістів у двох матчах.

Склад ФК «Жупан»: Хамуляк, Вергун, Суль, Петрів, Шкраба, Куцій, Новак, Романюк, Мартиняк, Яковчук, Гутник. На заміну виходили: Ільків, Павлентій, Мех, Дмитрух, Труш, Мельнічек.