«Рух» здобув переконливу перемогу

У суботу, 11 травня, винниківський «Рух» зіграв поєдинок 28 туру серед команд Першої ліги. На стадіоні «СКІФ» у Львові винниківські гравці зустрілися з командою «Агробізнес» (Волочиськ). Винниківські футболісти мали велику перевагу й розгромили суперника. На 20-ій хвилині рахунок відкрив Брікнер. На 33-ій хвилині його подвоїв Климчук. На 38-ій хвилині пробив Брікнер, а м‘яч, зрикошетивши від

У суботу, 11 травня, винниківський «Рух» зіграв поєдинок 28 туру серед команд Першої ліги.

На стадіоні «СКІФ» у Львові винниківські гравці зустрілися з командою «Агробізнес» (Волочиськ).

Винниківські футболісти мали велику перевагу й розгромили суперника.

На 20-ій хвилині рахунок відкрив Брікнер. На 33-ій хвилині його подвоїв Климчук. На 38-ій хвилині пробив Брікнер, а м‘яч, зрикошетивши від захисника гостей Курила, влетів у сітку воріт – 3:0.

У другому таймі відзначився Бойчук і рахунок став – 4:0.

Матч так і завершився – 4:0 на користь «Руху».