Ансамбль «Карамель» виборов «срібло» та «бронзу» на Чемпіонаті України з хореографії «Art dance-2019»

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники отримав ІІ і ІІІ місця на наймасштабнішому Чемпіонаті України з хореографічного мистецтва «Art dance-2019». Фінал цього конкурсу відбувся в Києві. А виступали у фіналі тільки ті  колективи, які перемогли у відбіркових турах, що відбувалися протягом року в Хмельницькому, Харкові, Івано-Франківську, Києві, Вінниці, Одесі.

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники отримав ІІ і ІІІ місця на наймасштабнішому Чемпіонаті України з хореографічного мистецтва «Art dance-2019».

Фінал цього конкурсу відбувся в Києві. А виступали у фіналі тільки ті  колективи, які перемогли у відбіркових турах, що відбувалися протягом року в Хмельницькому, Харкові, Івано-Франківську, Києві, Вінниці, Одесі.

У грудні 2018 року середня група «Карамелі» з постановкою «Пастка» і основний склад із композицією «Підтримка» отримали по «золотій» нагороді на відбірковому турі та путівку у фінал  Чемпіонату України з хореографії «Art dance-2019».

І ось 11 травня «карамельки» виступили в столиці України. І з другої спроби завоювали призові місця (минулого року колектив не отримав нагород, але увійшов у сотню найкращих).

«Ми готували на фінал дві нові композиції, – розповіла керівник зразкового ансамблю сучасного танцю «Карамель» Христина Мелимук. – Середня група в категорії «Kids» (номінація «Сontemporary bance») представила постановку «Журавлі» (хореографія Роксолани Наквацької). Основний склад виборов срібло в категорії «Оpen» (номінація «Сontemporary», хореографія Вікторії Ковальової). Оцінювали фінал Влад Яма, Олена Шоптенко, Руслан Махов, Олександр Лещенко, Грег Чапкіс. Хочу відзначити титанічну працю організаторів і колективів, які увійшли в топ-100 кращих. Ми задоволені результатами й будемо впевнено йти до «золота»”.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини