«Рух» здобув другу перемогу поспіль!

У середу, 15 травня, винниківський «Рух» у гостях (у місті Краматорськ, що на Донеччині) провів черговий поєдинок чемпіонату України серед команд Першої ліги. І з далекої Донеччини винниківські футболісти везуть три пукти, адже сьогодні вони здобули гостьову перемогу (другу поспіль!). Ось і дається взнаки солідна підготовка винниківської команди у зимовий період (і, звичайно, з потужним

У середу, 15 травня, винниківський «Рух» у гостях (у місті Краматорськ, що на Донеччині) провів черговий поєдинок чемпіонату України серед команд Першої ліги.

І з далекої Донеччини винниківські футболісти везуть три пукти, адже сьогодні вони здобули гостьову перемогу (другу поспіль!).

Ось і дається взнаки солідна підготовка винниківської команди у зимовий період (і, звичайно, з потужним кадровим підсиленням).

Гра з тамтешнім «Авангардом» виявилася важкою, бо донеччани продемонстрували злагоджені дії. Та все ж сьогодні на полі саме «Рух» диктував свої умови.

Годі сказати, що перший влучний удар у площину воріт «Руху» господарі завдали аж на 75 -ій хвилині поєдинку! До цього   періоду винниківські футболісти вже вели в рахунку, бо на 61-ій хвилині Климчук із близької відстані переграв голкіпера «Авангарду», влучно пробивши у ближній кут воріт. А розпочав гольову атаку гостей Копина.

Згодом винниківські футболісти подвоїли рахунок. Це зробив на 88-ій хвилині Кондраков. Під час однієї з атак гравець господарів вирішив схитрувати у карному майданчику «Руху», картинно впавши. Та головний арбітр поєдинку Анастасія Романюк виявилася уважною й на цю провокацію не піддалася, а покарала авангардівця Єрмакова жовтою карткою. А от на 90-ій хвилині вона таки побачила в діях рухівців порушення й призначила у ворота винниківчан пенальті. Гравець господарів виконав «вирок» і рахунок став 2:1 на користь «Руху». Після цього гравці обидвох команд влаштували штовханину й воротар «Руху» отримав за цей епізод ще й жовту картку (окрім м‘яча у свої ворота).

Та все ж гості втримали переможний результат.

Учора в одного з найкращих вихованців винниківського футболу за останні роки Максима Грися був день народження. Йому виповнилося 23 роки. Вітаємо Максима з цією приємною подією й бажаємо щастя та здоров‘я й великих спортивних досягнень.