У дитячому садочку «Росинка» відбулися випускні

З дитячим садочком попрощалися І і ІІ старші групи. 30 травня і сьогодні, 4 червня, відбулися випускні «Дошкільник року-2019». Разом із дітьми свято готували і були ведучими вихователі І старшої групи Оксана Кулай і Олександра Патер, ІІ старшої – Оксана Тимець, а також музкерівник Оксана Коваль. Благословив присутніх о. Павло Цвьок. Діти подякували всім працівникам

З дитячим садочком попрощалися І і ІІ старші групи. 30 травня і сьогодні, 4 червня, відбулися випускні «Дошкільник року-2019».

Разом із дітьми свято готували і були ведучими вихователі І старшої групи Оксана Кулай і Олександра Патер, ІІ старшої – Оксана Тимець, а також музкерівник Оксана Коваль. Благословив присутніх о. Павло Цвьок.

Діти подякували всім працівникам дитсадка щирими словами, привітали пісеньками «Ми ніколи вас не забудемо», «Наш садочок», «Пісня про виховательку».

Юні кавалери запросили маленьких красунь на перший вальс. Дітки виконали танцювальну композицію «Дитинство». Малюки разом із батьками взяли участь у конкурсах та іграх, таночку з татами («Хата на тата», малювання портретів вихователів, складали малюнки з «Лего»).

Долучилися до святкової програми вихованці дитсадка, які займаються в ансамблі сучасного танцю «Карамель», колективі «Згарда», гуртку англійської мови.

Активну участь у підготовці та проведенні випускних взяли завідувач «Росинки» Галина Пуцило, методист Зоряна Жук. Про святкове «вбрання» залу та фотозону подбали батьки.

Найактивніших із них адміністрація дитсадка відзначила подяками.

Завідувач дошкільного закладу «Росинка» Галина Пуцило подякувала дітям і батькам за позитивну оцінку роботи колективу дитсадка й зазанчила, що вірить, що добрі спогади про садочок діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя.

Наприкінці на дітей чекав приємний сюрприз – дипломи випускників дитячого садка, фотоальбом та медалі на згадку про щасливі роки, які вони провели в закладі.

Фото: Андрій ЖУК

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини