У Винниках діти з Польщі та різних областей України прибирають міський парк

У п‘ятницю, сьомого червня, учасники VIII  Міжнародного проекту «Твори добро», який організувала й проводить Винниківська санаторна школа-інтернат прибирають міський парк у Винниках (біля ресторану «Гетьман»). Учасниками цьогорічного проекту стали школярі з Польщі, Миколаївської, Черкаської, Донецької, Волинської та Львівської областей. І сьогодні діти вирішили подбати за екологію й прибрати побутові відходи, які деякі наші недобросовісні громадяни

У п‘ятницю, сьомого червня, учасники VIII  Міжнародного проекту «Твори добро», який організувала й проводить Винниківська санаторна школа-інтернат прибирають міський парк у Винниках (біля ресторану «Гетьман»).

Учасниками цьогорічного проекту стали школярі з Польщі, Миколаївської, Черкаської, Донецької, Волинської та Львівської областей.

І сьогодні діти вирішили подбати за екологію й прибрати побутові відходи, які деякі наші недобросовісні громадяни викидають у цьому парку.

На жаль, роботи у  дітей виявилося багато (читачі мають змогу пересвідчитися в цьому, роздивившись фотографії), бо винниківчани й далі сприймають наші парки та інші зелені насадження за сміттєзвалища. Особливо багато там було порожніх пляшок з-під алкоголю (горілка, пиво, вино).

І наші гості все це сьогодні прибрали.

Також сьогодні відбудеться закриття цьогорічного Міжнародного проекту «Твори добро».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини