Винниківські діти розпочали літо в прогулянкових таборах

Цього року, на відміну від попередніх, єдиний міжшкільний табір на базі СЗШ № 29 не працює. Натомість молодші школярики задіяні в прогулянкових таборах у кожній школі. Про це повідомила заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів, зазначивши, що в цій школі отримали 71 заяву від батьків учнів перших-третіх класів, які виявили бажання  віддати дітей на

Цього року, на відміну від попередніх, єдиний міжшкільний табір на базі СЗШ № 29 не працює. Натомість молодші школярики задіяні в прогулянкових таборах у кожній школі.

Про це повідомила заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів, зазначивши, що в цій школі отримали 71 заяву від батьків учнів перших-третіх класів, які виявили бажання  віддати дітей на літній змістовний відпочинок із вивченням англійської мови.

Відмінність міжкільного табору від прогулянкового типу в тому, що діти перебувають у ньому з 9:00 до 13:00, а не до 15:00. У прогулянковому таборі не передбачено харчування.

У всіх школах Винник з усією відповідальністю та креативністю підійшли до організації дозвілля та навчання у прогулянкових таборах. Діти мають можливість відвідувати екскурсії, прогулянки на свіжому повітрі, майстер-класи, тренінги, грати в рухливі та розвивальні ігри, читати, дізнаватися нову інформацію про власне здоров’я та безпеку.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини