У Винниках працює дитячий літній творчий табір

Літні канікули – це не тільки радість для дітей, а й головний біль для батьків, які працюють. Адже їхні малюки залишаються без нагляду. Другий рік поспіль на допомогу батькам і дітям приходить Творча студія «Гранат», яка організовує творчі табори. Робочий день табору для дітей від шести до одинадцяти років – із 10:00 до 14:00. «У

Літні канікули – це не тільки радість для дітей, а й головний біль для батьків, які працюють. Адже їхні малюки залишаються без нагляду.

Другий рік поспіль на допомогу батькам і дітям приходить Творча студія «Гранат», яка організовує творчі табори. Робочий день табору для дітей від шести до одинадцяти років – із 10:00 до 14:00.
«У нас – цікавий і змістовний відпочинок, – розповіла керівник Творчої студії «Гранат» Вікторія Гранкіна. – Ми залучаємо дітей у тематичний, інтерактивний табір, що наповнений командними іграми, квестами, мистецтвом, розвагами, солодкими майстер-класами. Кожного дня в цікавій ігровій формі ми розкриваємо історичні та культурні надбання нашої планети».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини