Неподалік Винник зіткнулися три машини

У середу, 12 червня, на автотрасі Львів – Винники (трішки вище зупинки «Винниківське озеро») трапилася дорожньо-транспортна пригода. Біля так званого «лежачого поліцейського» зіткнулися три легкові іномарки. Найбільше постраждала «Тойота». Усі  водії автівок, не змовляючись, звинувачують у цьому ДТП дорожню службу. З їхніх слів, перед цим тут було споруджено перешкоду, яку й називають «лежачим поліцейським». Водії

У середу, 12 червня, на автотрасі Львів – Винники (трішки вище зупинки «Винниківське озеро») трапилася дорожньо-транспортна пригода. Біля так званого «лежачого поліцейського» зіткнулися три легкові іномарки.

Найбільше постраждала «Тойота».

Усі  водії автівок, не змовляючись, звинувачують у цьому ДТП дорожню службу. З їхніх слів, перед цим тут було споруджено перешкоду, яку й називають «лежачим поліцейським». Водії кажуть, що не було встановлено знаків про ведення дорожніх робіт, тому нова перешкода на автошляху стала для них несподіванкою. І після першого автомобіля, водій якого  побачивши цю перешкоду, загальмував, два других легковика вдарилися почергово. А посередині саме була «Тойота».

Уже після цього дорожнні працівники почали гарячково встановлювати потрібні знаки. А водії знімали це все на відеокамери.

На місце події було викликано поліцію. Цікаво, що правоохоронець, який прибув на виклик, також заявив, що через нову перешкоду ледь не втрапив у ДТП.

Зараз поліцейські встановлюють всі обставини згаданої надзвичайної події. Автотроща трапилася о 15:30.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини