Винниківчанка випустила духовний аудіоальбом

Винниківчанка випустила духовний аудіоальбом

Ліля Вікарук – солістка Львівської національної філармонії. Її спів звучить неперевершено, а жінка пояснює це тим, що «голос звучить тоді, коли душа співає». Кілька років Ліля живе у Винниках. І хоча її ще мало хто знає в нашому містечку, встигла продемонструвати свій талант – у бібліотеці для дорослих взяла участь у вечорі поезії «Моя любове», 

Ліля Вікарук – солістка Львівської національної філармонії. Її спів звучить неперевершено, а жінка пояснює це тим, що «голос звучить тоді, коли душа співає». Кілька років Ліля живе у Винниках. І хоча її ще мало хто знає в нашому містечку, встигла продемонструвати свій талант – у бібліотеці для дорослих взяла участь у вечорі поезії «Моя любове»,  виступила з концертом у Винниківській санаторній школі-інтернаті від філармонії.

Крім «живих» виступів, Ліля займається активним творчим життям – пише вірші та музику, вчить дітей співати, створює навчальні нотні видання тощо.

«Я народилася в с. Кошляни, що на Тернопільщині, – розповіла Ліля. – В селі була музична школа, і я з власної ініціативи в першому класі прийшла туди вчитися. Але мені пояснили, що потрібна заява від батьків. Наступного року я стала ученицею першого класу музшколи і розпочала навчатися грати на бандурі. Після закінчення школи мама хотіла, щоб я стала юристом, але я вступила в Тернопільський національний педагогічний університет на спеціальність «Учитель музики, етики, естетики і художньої культури». Спеціальність була новою, тому після закінчення (2011 рік) було багато пропозицій роботи».

Ліля працювала викладачем у музшколі ще у студентські роки. Тому вирішила далі «підкорювати» музику. Вона приїхала на прослуховування в консерваторію і вступила в цей ВНЗ.  Під час навчання брала участь у Всеукраїнських фестивалях бандурного мистецтва імені З.Штокалка та кобзарського мистецтва «Срібні струни», мала сольний концерт вокальної музики та авторської поезії «Два крила» У 2016 році здобула ступінь магістра у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка (клас викладача сольного співу – Заслужена артистка України Наталя Романюк, клас камерного співу – Заслужена артистка України Лілія Коструба).

Коли працювала в музичній школі спеціально для своїх учнів писала вірші та музику відповідно до їхнього віку. У студентські роки  любила писати поезію.  А згодом вже мала потужний творчий здобуток – дитячі, духовні пісні, колядки, дитячі вистави.

Ліля Вікарук є автором збірки сценаріїв казок для шкільного театру, дитячої музичної вистави «Рукавичка», пісенної збірки для голосу в супроводі бандури «Відчинилося віконце».

Солістці філармонії доводиться опановувати й різні мови – виконує пісні німецькою, італійською, французькою.

«Усі хочуть слухати щось веселеньке, часто поверхове, – каже Ліля. – Я ж люблю український романс,  духовні пісні. Нещодавно змогла здійснити свою мрію  й записати перший аудіоальбом «Нехай уста мої сповістять хвалу Твою».  Я є регентом дитячого хору «Небесні крила» в церкві Покрови. Дуже тішуся цим хором, бо діти співають і мої твори, зокрема – з цього збірника. Мене виховали в патріотичному дусі. Тому ще мрію зробити аудіозапис повстанських пісень, але не загальновідомих, а тих, які мало хто знає».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини