А перемога була такою близькою

У суботу, 15 червня, нас стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках місцевий ФК «Жупан» зіграв черговий поєдинок чемпіонату Львівської області серед команд Другої ліги. Суперником наших футболістів був ФК «Ураган» (Перемишляни). Гості виявилися дуже потужною командою й незручним для винниківських гравців суперником. Адже впродовж усього матчу вони вміло оборонялися, граючи здебільшого ближче до центру поля.

У суботу, 15 червня, нас стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках місцевий ФК «Жупан» зіграв черговий поєдинок чемпіонату Львівської області серед команд Другої ліги. Суперником наших футболістів був ФК «Ураган» (Перемишляни).

Гості виявилися дуже потужною командою й незручним для винниківських гравців суперником. Адже впродовж усього матчу вони вміло оборонялися, граючи здебільшого ближче до центру поля. Вони сьогодні й не думали про напад. Але такі їхні дії дозволили їм звести до мінімуму гольові моменти біля власних воріт. «Зламати» таку потужну оборону гравцям ФК «Жупан» таки виявилося не під силу.

Хоча небезпечні епізоди біля воріт гостей господарі все ж створили.

У першому таймі міг відзначитися Мартиняк, але занадто довго перетримав м‘яч і заробив усього кутовий удар.

На початку другого тайму потужний удар Новака відбила стійка.

Мали нагоду відзначитися Мартиняк і Шкраба.

А на 72-ій хвилині на зручну позицію для удару вивели Мартиняка. Наш форвард уже залишив поза грою воротаря суперників і намагався пробити. А завадила йому вразити ворота груба гра захисника гостей, який затримав рукою нашого форварда. Як результат, захисника гостей вилучили з поля, але господарям це нічого не дало. Бо граючи в більшості понад 20 хвилин, вони не змогли забити переможний гол. А перемога сьогодні була такою близькою. Отож, нульова нічия.

Варто відзначити, що на початку другого тайму з далекої відстані пробив хтось із гравців гостей. І в цьому епізоді дуже майстерно зіграв воротар ФК «Жупан» Хамуляк. Він у карколомному стрибку відбив цей удар. Але згаданий епізод був радше винятком, бо більше нічого в нападі гості не створили.

На матчі був присутній заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який палко  підтримував наших гравців.

Приємною несподіванкою сьогодні стало й те, що перед поєдинком Гімн України виконав місцевий самодіяльний колектив під керівництвом п. Куликовського. Цей ансамбль розважав присутніх і протягом усього матчу.

Юнацький склад ФК «Жупан» сьогодні поступився гостям з рахунком – 1:2.

Склад ФК «Жупан»: Хамуляк, Шкраба, Суль, Петрів, Молоков, Романюк, Куцій, Новак, Гутник, Мартиняк, Баран. На заміну виходили: Яковчук, Ільків, Мельнічек, Труш.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини