Неймовірна перемога ансамблю «Святослав»: Гран-прі потужного міжнародного фестивалю мистецтв у Варні

Гран-прі ХХV міжнародного фестивалю «Balkan folk fest» – така висока нагорода поповнила скарбничку перемог і здобутків Народного ансамблю танцю «Святослав» КЦ «Дозвілля». У фестивалі взяли участь понад 19 країн. За перемогу змагалися 212 колективів. Маючи на своєму рахунку чимало перемог на регіональних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, Народний ансамбль танцю «Святослав» вкотре продемонстрував професійність, талановитість, бажання бути

Гран-прі ХХV міжнародного фестивалю «Balkan folk fest» – така висока нагорода поповнила скарбничку перемог і здобутків Народного ансамблю танцю «Святослав» КЦ «Дозвілля».

У фестивалі взяли участь понад 19 країн. За перемогу змагалися 212 колективів. Маючи на своєму рахунку чимало перемог на регіональних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, Народний ансамбль танцю «Святослав» вкотре продемонстрував професійність, талановитість, бажання бути кращими, і їхні старання не залишилися непоміченими міжнародним журі. Написала про колектив із Винник міська газета «Чорно море».

Винниківчани – зразковий ансамбль танцю «Святославчики» і Народний ансамбль танцю «Святослав» – виступили 16 і 22 червня, виконавши відповідно два і три танці. За підсумками виступів журі визнало найкращим колектив, що представляв Винники та Україну, хоча претендентів на перемогу було багато –ансамблі з Канади, Греції, Болгарії, Румунії, Боснії, Сербії, Польщі, Македонії… Крім Гран-прі, “Святослав” і “Святославчики” отримали по “золотій” нагороді за два перших місця.

Винниківчани приїхали у Варну чотирма автобусами. Жили в готелі, власниками якого є брати Йордан і Мирослав Міхайлови – уродженці Винник. Делегація нашого містечка щиро дякує їм за гостинність, смачне харчування, гарні умови проживання, за те, що підтримують талановиту молодь з усього світу. Крім конкурсів, винниківчани відпочивали на морі, розважалися на атракціонах, а вечорами і діти, і батьки освоювали танцювальні традиції інших країн на щоденних майстер-класах, які учасники проводили по черзі.

«Уперше на фестивалі ми побачили таку виважену і продуману організацію заходу, що відбувся в дружній атмосфері, – розповіла художній керівник і головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав», заслужений працівник культури України Тетяна Патер. – Це – заслуга організаторів. Дякуємо нашому Почесному президенту, депутатові Львівської міської ради Григорію Козловському за підтримку і розуміння, члену Наглядової ради КЦ «Дозвілля» Борису Калінічуку, усій творчій групі в складі директора КЦ «Дозвілля» Катерини Патер, яка організувала цю поїздку, педагогів-хореографів Павла Зубченка і Яни Зубченко, Тетяни Знамеровської, фотокореспондента Андрія Жука, батьків наших  талановитих вихованців, а найбільша подяка – діточкам, які достойно представили Україну і своє рідне місто на такому потужному фестивалі, набралися позитивного досвіду, дізналися багато нового про культуру та традиції інших народів. Усім бажаємо здоров’я і гарного літнього відпочинку».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини