Вихованки Народного дому здобули перше та два других місця на фестивалі в Греції

Міжнародний багатожанровий фестиваль «Samocvity aqua fest», в якому взяли участь солістки вокального ансамблю «Стожари» Народного дому м. Винники, відбувся у місті  Літохоро (Греція). Серед трьохсот учасників з багатьох країн світу дівчатка з Винник вдало показали свій талант, гідно виступили, представивши Винники та Україну, й зайняли призові місця.  Діана Горін отримала І місце, а Тамара Літовченко

Міжнародний багатожанровий фестиваль «Samocvity aqua fest», в якому взяли участь солістки вокального ансамблю «Стожари» Народного дому м. Винники, відбувся у місті  Літохоро (Греція).

Серед трьохсот учасників з багатьох країн світу дівчатка з Винник вдало показали свій талант, гідно виступили, представивши Винники та Україну, й зайняли призові місця.  Діана Горін отримала І місце, а Тамара Літовченко і Катерина Підлісна – два других місця. Юні вокалістки підготували для виступу українські, англомовні та грецькі пісні.

«Нас запросили організатори фестивалю, які це роблять щорічно, – розповіла директор Народного дому Наталія Вінярська. – Цього року ми обрали  номінацію «Вокал», бо минулого їздили з хореографічними постановками. Коли я запропонувала поїхати на конкурс, діти та батьки з радістю відгукнулися, адже представляти свою країну за кордоном – це найвище досягнення та честь! Оцінювали виступи міжнародне журі – представники  України, Польщі та Греції. Атмосфера конкурсу була тепла та доброзичлива! Для учасників вона була напруженою, бо кожен хотів здобути перемогу. Дякуємо організаторам конкурсу за чудовий фестиваль, який дає змогу дітям розкрити свої творчі здібності, а також професійно зростати та вдосконалюватись».

Діти потрапили на гору Олімп, духовний пантеон і греків, познайомились з грецькою культурою, а також всі разом танцювали національний танець «Сіртакі». Дітей і батьків зачарувала Греція, культура та звичаї, адже ця країна є колискою цивілізації.

Представники Винник були не тільки на конкурсній сцені. У журі працювала (оцінювала виступи в номінації «Хореографія») винниківчанка, голова культурно-освітнього центру  «Берегиня», який заснував Любомир Гузар у Греції.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини