Трьох винниківчан госпіталізували через гострі кишкові інфекції

Трьох винниківчан госпіталізували через гострі кишкові інфекції

Протягом червня  у винниківське поліклінічне відділення в різний час звернулося п’ятеро мешканців Винник із ознаками гострої кишкової інфекції, серед них – троє дітей (2,5, 3 і 7 років). Двох дітей і одного дорослого госпіталізували в інфекційну лікарню. Про це повідомила завідувач 2-го поліклінічного відділення 6-ої міської поліклініки Львова Надія Жигало. Хворі пройшли лікування і вже

Протягом червня  у винниківське поліклінічне відділення в різний час звернулося п’ятеро мешканців Винник із ознаками гострої кишкової інфекції, серед них – троє дітей (2,5, 3 і 7 років). Двох дітей і одного дорослого госпіталізували в інфекційну лікарню.

Про це повідомила завідувач 2-го поліклінічного відділення 6-ої міської поліклініки Львова Надія Жигало.

Хворі пройшли лікування і вже виписані додому. Причиною отруєнь у малюків, ймовірно, є фрукти. Тридцятирічний чоловік, якого госпіталізували, не знає, що саме спричинило хворобу. Каже, що їв те, що всі вдома.

Пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, переважно, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.

«Щоб вберегти себе від неприємних сюрпризів, потрібно, найперше, дотримуватися правил особистої гігієни: мити руки з милом перед приготуванням їжі й безпосередньо перед її вживанням, – каже Надія Жигало. – Пам’ятаймо, що нашими ворогами є неякісні продукти, які ви можете придбати в містах несанкціонованої торгівлі, не підозрюючи, що ті овочі, фрукти, ковбаси, які не міняють з часом смаку і незмінні зовні, містять велику кількість збудників кишкових інфекцій, – каже Надія Жигало. –  Не економте на здоров’ї, намагайтеся купувати продукти тільки в містах організованої торгівлі! Профілактика кишкових інфекцій ‒ це також ретельна термічна обробка м’ясних, рибних, яєчних, молочних продуктів. Збираючись у дорогу, не беріть із собою виробів з кремами, що швидко псуються. Краще обмежтеся вимитими овочами, фруктами, хлібобулочними виробами, консервами заводського виготовлення. Також не забувайте правильно зберігати продукти харчування ‒ це основа профілактики гострих кишкових захворювань»

Якщо ж ви все ж таки захворіли  – у вас нудота, блювота, пронос, біль у животі, слабкість – не зволікайте і не займайтеся самолікуванням, а звертайтеся до лікаря.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини