Винниківчанину Юрію Ідзінському присвоєно звання майстра спорту міжнародного класу

У п‘ятницю, п‘ятого липня, у Винниківській міській раді відбулася зустріч в.о. міського голови Винник Богдана Шустера зі срібним призером Чемпіонату Європи з вільної боротьби Юрієм Ідзінським та його першим тренером Романом Процівим. Богдан Шустер привітав Юрія Ідзінського з високою нагородою, здобутою на Чемпіонаті Європи, а також із присвоєнням йому високого спортивного звання – «Майстра спорту

У п‘ятницю, п‘ятого липня, у Винниківській міській раді відбулася зустріч в.о. міського голови Винник Богдана Шустера зі срібним призером Чемпіонату Європи з вільної боротьби Юрієм Ідзінським та його першим тренером Романом Процівим.

Богдан Шустер привітав Юрія Ідзінського з високою нагородою, здобутою на Чемпіонаті Європи, а також із присвоєнням йому високого спортивного звання – «Майстра спорту міжнародного класу». Також Богдан Шустер привітав і його першого тренера, майстра спорту Романа Проціва, який виховав уславленого спортсмена.

Відбулася розмова щодо допомоги від влади Винник в організації тренувального процесу Юрія Ідзінського.

Редакція газети «Винниківський Вісник» також приєднується до привітань і бажає Юрію Ідзінському нових спортивних вершин, щастя, здоров‘я й добробуту.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини