Голова ЛОДА Маркіян Мальський попросив призупинити будівництво цинкового заводу біля Винник до парламентських виборів

Голова ЛОДА Маркіян Мальський попросив призупинити будівництво цинкового заводу біля Винник до парламентських виборів

Новопризначений голова Львівської ОДА Маркіян Мальський попросив призупинити до парламентських виборів будівництво  заводу гарячого цинкування на території Підберізцівської ОТГ, що поблизу Винників, яке не так давно викликало чималий резонанс серед мешканців навколишніх населених пунктів. А також пообіцяв створити комісію, яка досліджуватиме це будівництво. Про це він розповів сьогодні, 8 червня, під час апаратної наради у

Новопризначений голова Львівської ОДА Маркіян Мальський попросив призупинити до парламентських виборів будівництво  заводу гарячого цинкування на території Підберізцівської ОТГ, що поблизу Винників, яке не так давно викликало чималий резонанс серед мешканців навколишніх населених пунктів. А також пообіцяв створити комісію, яка досліджуватиме це будівництво. Про це він розповів сьогодні, 8 червня, під час апаратної наради у у ЛОДА, повідомляє  Львівський портал.

«Я не бачу вирішення цієї проблеми до закінчення виборів. Тому що кожен на цьому буде робити свій піар. Тому в будь-якому випадку, щоб зараз не відбувалося, хтось спробує це використати на свою політичну користь. Я не думаю, що необхідно скасувати наказ відділу адміністрування. Але я підтримую думку, що потрібно поки що призупинити дані дії. Я попрошу силовий блок регулювати це питання. Я підтримую створення комісії щодо будівництва цього заводу та думаю, що 22 липня, по завершенню парламентських виборів, на апаратній нараді ми спокійно зустрінемося і комісія надасть свої бачення. Я готовий особисто увійти в цю комісію. Всіх бажаючих теж запрошую. На цей період я думаю потрібно призупинити дії як по будівництву, так і агресії щодо цього будівництва. Я готовий всіх вислухати. На два тижні я пропоную взяти паузу, бо це призведе до непотрібного суспільного резонансу», – додав він.

Як повідомили у ВМР, завтра відбудеться позачергова сесія Винниківської міської ради, на якій слухатиметься питання «Про захист права мешканців міста Винники та прилеглих територій на безпечне для життя і здоров’я довкілля».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Ростислав КУБСЬКИЙ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини