Колекція неба: винниківчанка Ірина Лоїк представила виставку «Очима інших»

Колекція неба: винниківчанка Ірина Лоїк представила виставку «Очима інших»

В URBAN бібліотеці, що у Львові на вулиці Устияновича, 4,  відбулося відкриття персональної виставки художниці-винниківчанки Ірини Лоїк. В Ірини Лоїк уже ціла колекція неба. В березні цього року дві картини художниці демонстрували на всеукраїнській колективній виставці «INSIGHTS» в Києві, участь у якій взяли 15 молодих  художників із різних куточків нашої держави. Тепер вісім картин представлені

В URBAN бібліотеці, що у Львові на вулиці Устияновича, 4,  відбулося відкриття персональної виставки художниці-винниківчанки Ірини Лоїк.

В Ірини Лоїк уже ціла колекція неба. В березні цього року дві картини художниці демонстрували на всеукраїнській колективній виставці «INSIGHTS» в Києві, участь у якій взяли 15 молодих  художників із різних куточків нашої держави.

Тепер вісім картин представлені на персональній виставці «Очима інших». На них Ірина зобразила, як сходить і заходить сонце.

«Інколи мистецтво не має пояснення… Це те, що в голові, душі, пориві, це те, що йде зі середини. Іноді за допомогою пошуку себе та плідній праці все ж знаходиш саме ту ноту гармонії, саме той колір, саме той стиль і власний почерк… Чому я малюю небо? Адже воно завжди поряд, завжди над нашими головами, варто просто іноді підняти очі вгору – і можна втонути… Воно завжди над нами, над нами воно і буде! І в моїй душі, завжди палає небо… Як же його не творити?!», – розповiдає мисткиня.

Виставка триватиме до першого серпня.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Ростислав КУБСЬКИЙ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини