Винниківські колективи під керівництвом Марії Палько – з низкою нагород «Магії Карпат»

Винниківські колективи під керівництвом Марії Палько – з низкою нагород «Магії Карпат»

Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «Магія Карпат», що відбувся в автентичній столиці Гуцульщини (смт Верховина), збагатив низкою нагород ансамбль  «Зґарда-юніор», старшу групу музичного театру «Крещендо», солістів  вокально-хорової студії «Зґарда-Винники». Перші місця отримали Марія Палько (доросла вікова категорія) за пісню «Балада про мальви»,  Софія Батрух (середня категорія) – за виконання пісні «Тече вода». Музичний театр «Крещендо» отримав диплом

Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «Магія Карпат», що відбувся в автентичній столиці Гуцульщини (смт Верховина), збагатив низкою нагород ансамбль  «Зґарда-юніор», старшу групу музичного театру «Крещендо», солістів  вокально-хорової студії «Зґарда-Винники».

Перші місця отримали Марія Палько (доросла вікова категорія) за пісню «Балада про мальви»,  Софія Батрух (середня категорія) – за виконання пісні «Тече вода».

Музичний театр «Крещендо» отримав диплом за друге місце в змішаній категорії. Театр представив два номери – «Квітка-душа» та музичну сценку «Ми – Україна».

Солістки Ірина Свириденко, Тамара Літовченко отримали диплом третього ступеня. Також третє місце вибороли Діана Ястремська та Ярина Бобенчик (старша вікова категорія).

Ще однією «бронзою» нагородили ансамбль «Зґарда-юніор» (змішана категорія).

«Загалом участь у фестивалі взяли семеро учасників наших колективів, – розповіла керівник мистецьких формацій Марія Палько. – І ці семеро людей привезли вісім призових дипломів. Крім фестивалю, ми відвідали музеї у смт Верховина, с.Криворівня та с.Верхній Ясенів. Підкорили вершину гори Тарночка (с. Криворівня), взяли участь у безпрограшній лотереї й виграли знижку на поїздку до Грузії».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини