Громадяни просять продовжити до Винник ще один автобусний маршрут

Громадяни просять продовжити до Винник ще один автобусний маршрут

У Єдиній системі місцевих  петицій зареєстровано пропозицію  щодо продовження пасажирського маршруту №18 до Винник (автор  Данило Березюк). Автор петиції наголошує, що в разі продовження автобусного маршруту №18 до Винник «буде створено транспортний зв‘язок поміж Винниками і вулицями Стрийською, Володимира Великого, Виговського та мікрорайоном Левандівка. Новою кінцевою зупинкою  цього маршруту може бути вулиця Винниченка (як у

У Єдиній системі місцевих  петицій зареєстровано пропозицію  щодо продовження пасажирського маршруту №18 до Винник (автор  Данило Березюк).

Автор петиції наголошує, що в разі продовження автобусного маршруту №18 до Винник «буде створено транспортний зв‘язок поміж Винниками і вулицями Стрийською, Володимира Великого, Виговського та мікрорайоном Левандівка.

Новою кінцевою зупинкою  цього маршруту може бути вулиця Винниченка (як у №29) або на вулиці Галицькій як №40 (на розі вул.Кільцевої та Сахарова) і №5а. Звичайно, було б краще, щоб кінцева зупинка була на вулиці Галицькій, адже маршрутки №5а і №40 курсують біля дріжджового заводу, а №18 повертав би праворуч – на село Лисиничі».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини