У Винниках розпочали реалізовувати проект зі створення сучасного шкільного простору в СЗШ № 29

У Винниках розпочали реалізовувати проект зі створення сучасного шкільного простору в СЗШ № 29

«Сучасний шкільний простір (капітальний ремонт і облаштування холу школи № 29 м. Львова)» – один із трьох малих винниківських проектів-переможців громадського бюджету Львова на 2019 рік. У липні розпочали роботи щодо його втілення в життя. «Задоволена, що нарешті приступили до роботи, і впевнена в їх якісному виконанні, оскільки працює відповідальний підрядник, – каже автор проекту

«Сучасний шкільний простір (капітальний ремонт і облаштування холу школи № 29 м. Львова)» – один із трьох малих винниківських проектів-переможців громадського бюджету Львова на 2019 рік.

У липні розпочали роботи щодо його втілення в життя.

«Задоволена, що нарешті приступили до роботи, і впевнена в їх якісному виконанні, оскільки працює відповідальний підрядник, – каже автор проекту Оксана Москалик. – Вільні міжкласні приміщення можна буде застосувати як додатковий простір для організації навчального процесу і змістовного міжурочного часу для всіх учнів із використанням сучасних мультимедійних технологій, розміщенням розвиткових ігрових зон, острівків відпочинку тощо».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини