У Дмитровичах відбувається всеукраїнський фотографічний пленер і святкування 655-річчя села

У Дмитровичах відбувається всеукраїнський фотографічний пленер і святкування 655-річчя села

12 липня в с. Дмитровичі святкують День святих апостолів Петра і Павла, День фотографа і День святої Вероніки – покровительки фотографії. З 11 до 15 липня  в цьому селі неподалік Винник відбувається VI пленер «ФотоПАВЛО-2019». Участь у заході беруть фотомитці з Вінниці, Івано-Франківська, Києва, Луцька, Сум, Чернівців, Львова, Винник та інших міст. За інформацією Ростислава

12 липня в с. Дмитровичі святкують День святих апостолів Петра і Павла, День фотографа і День святої Вероніки – покровительки фотографії.

З 11 до 15 липня  в цьому селі неподалік Винник відбувається VI пленер «ФотоПАВЛО-2019».

Участь у заході беруть фотомитці з Вінниці, Івано-Франківська, Києва, Луцька, Сум, Чернівців, Львова, Винник та інших міст.

За інформацією Ростислава Кондрата, в програмі (можливі зміни та уточнення) – знайомство з Дмитровичами, екскурсія на обійстя Дроб’яків (вул. Павла Дроб’яка), фотозйомка в селі та околицях, перегляд відеофотофільму «ФотоПАВЛО», а також творчих портфоліо учасників пленеру, відвідування Служби Божої в церкві св. Архистратига Михаїла, відвідання могили Павла Дроб’яка, спортивні змагання на стадіоні та на озері між учасниками пленеру та місцевими мешканцями, презентація фотосушки «Дмитровичівські епізоди» від фотохудожників України,  творча зустріч з письменницею Марією Вайно (Івано-Франківськ), перформенс «Сльози Вогняної Красуні» у виконанні Віктора Нагорного і Ярослава Голубчика (кияни), екскурсія в замок XV – XVII ст. у Старому Селі, презентація поетичної збірки Віктора Нагорного (Київ) «Зелений колір».

У неділю, 14 липня, відбуватимуться культурно-мистецькі заходи з нагоди Дня села (1364 р.): майстер-класи, дитячі розваги, майстер-клас Ярослава Голубчика (Київ) «Цікава фотографія для дітей» тощо. О 17.00-20.00 – урочиста частина та концертна програма за участю місцевих колективів і гостей свята, а також виступ заслуженого артиста України Володимира Пушкаря.

Фото: Ростислав КОНДРАТ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини