У Винниках палала закинута споруда

У Винниках палала закинута споруда

У четвер, 18 липня, на вулиці Галицькій у Винниках загорілася допоміжна споруда на території колишнього терапевтичного відділення лікарні у Винниках. Зараз приміщення лікарні віддали під школу мистецтв, а допоміжне приміщення пустує. Його давно облюбували безхатьки, пияки та наркомани, бо час від час їх звідти виганяють. У четвер ввечері це приміщення загорілося. Ймовірно, що хтось із

У четвер, 18 липня, на вулиці Галицькій у Винниках загорілася допоміжна споруда на території колишнього терапевтичного відділення лікарні у Винниках.

Зараз приміщення лікарні віддали під школу мистецтв, а допоміжне приміщення пустує. Його давно облюбували безхатьки, пияки та наркомани, бо час від час їх звідти виганяють.

У четвер ввечері це приміщення загорілося. Ймовірно, що хтось із безхатьків там був і через власну необережність спричинив загоряння. Люди, які мешкають неподалік, побачивши вогонь, допомогли викликати пожежників.

Вогнеборці швидко впоралися з пожежею. Загоряння виникло близько 22-ої  години. Його причину встановлять відповідні служби.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини