Юні вихованці театральної студії ЛМГО «Золота молодь Винник» наступного тижня відпочиватимуть у Карпатах. Про це повідомила керівник студії Анастасія Пришляк. «Наступного тижня наші юні вихованці перебуватимуть у відпочинковому таборі «Місце твоїх можливостей, де насолоджуватимуться чистим гірським повітрям, милуватимуться карпатськими краєвидами, – мовить Анастасія Пришляк. – Відпочиватимемо там із 22 до 26 липня. Підтримку для поїздки
Юні вихованці театральної студії ЛМГО «Золота молодь Винник» наступного тижня відпочиватимуть у Карпатах.
Про це повідомила керівник студії Анастасія Пришляк.
«Наступного тижня наші юні вихованці перебуватимуть у відпочинковому таборі «Місце твоїх можливостей, де насолоджуватимуться чистим гірським повітрям, милуватимуться карпатськими краєвидами, – мовить Анастасія Пришляк. – Відпочиватимемо там із 22 до 26 липня. Підтримку для поїздки в Карпати нам надало Управління молоді та спорту Львівської міської ради».










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *