У дитячому садочку №156, що у Винниках, проведено ремонт. У липні цей дошкільний заклад перебував на ремонті. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Використовуючи те, що в цей літній місяць діти перебували на відпочинку, у садочку №156 було проведено необхідні ремонтні роботи, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – У деяких приміщеннях
У дитячому садочку №156, що у Винниках, проведено ремонт.
У липні цей дошкільний заклад перебував на ремонті. Про це повідомили у Винниківській міській раді.
«Використовуючи те, що в цей літній місяць діти перебували на відпочинку, у садочку №156 було проведено необхідні ремонтні роботи, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – У деяких приміщеннях було встановлено нові двері. Також виконано побілку в приміщеннях харчоблоку та інших. Влада нашого міста робить і робитиме все, щоб перебування винниківської малечі там було комфортним, затишним і безпечним».
Посадовець також повідомив, що ремонт виконано коштом винниківського бюджету.
У згаданий період було проведено необхідні роботи й на території цього дитячого дошкільного закладу.
Зокрема, працівники підрядної організації здійснили необхідну обрізку кущів і дерев.
А ще там відремонтували сходи.
Активну участь у підготовці садочку до роботи також узяли й батьки, які допомагають адміністрації.
Уже 29 липня в стінах цього закладу знову лунатиме дитячий голос.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *