Рятувальники 61-ДПРЧ м.Винники гасили дві пожежі – в Гаях і Миколаєві

Рятувальники 61-ДПРЧ м.Винники гасили  дві пожежі – в Гаях і Миколаєві

Сьогодні, 2 серпня, рятувальники  61-ДПРЧ м.Винники  ліквідовували дві пожежі поспіль. Близько 13:00 спецавтомобілі з Винник і Бібрки боролися з вогнем на площі п’ять тисяч квадратних метрів у с. Гаї. Там горіла суха трава. За інформацією начальника 61-ДПРЧ м.Винники Тараса Поліщака, винниківські рятувальники щороку виїжджають на це поле. Понад півтори години часу знадобилося вогнеборцям, щоб загасити

Сьогодні, 2 серпня, рятувальники  61-ДПРЧ м.Винники  ліквідовували дві пожежі поспіль. Близько 13:00 спецавтомобілі з Винник і Бібрки боролися з вогнем на площі п’ять тисяч квадратних метрів у с. Гаї. Там горіла суха трава.

За інформацією начальника 61-ДПРЧ м.Винники Тараса Поліщака, винниківські рятувальники щороку виїжджають на це поле. Понад півтори години часу знадобилося вогнеборцям, щоб загасити пожежу. Причина займання встановлюється. Швидше за все, це підпал.

Відразу після Гаїв рятувальники 61-ДПРЧ виїхали ліквідовувати пожежу в с. Миколаїв, де площа займання сухої трави становила чотири тисячі квадратних метрів.

«Учергове нагадуємо громадянам про неухильне дотримання правил пожежної безпеки на відкритих територіях, – каже Тарас Поліщак. – Дбайте про довкілля і пам’ятайте, що найменша іскра може спричинити масштабну пожежу».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини