У Винниках можна заощадити на «зборах» дитини до школи на «Шкільному ярмарку»

«Шкільний ярмарок» організували в новому магазині «Канцелярик», що працює у Винниках за адресою: вулиця Галицька, 23 а.  Його фішкою є те, що в одному приміщенні можна придбати усе необхідне, щоб підготувати дитину до школи та ще й зекономити на цьому. Як розповіли в магазині, до першого вересня діють різні акції. При купівлі пачки зошитів надається

«Шкільний ярмарок» організували в новому магазині «Канцелярик», що працює у Винниках за адресою: вулиця Галицька, 23 а.  Його фішкою є те, що в одному приміщенні можна придбати усе необхідне, щоб підготувати дитину до школи та ще й зекономити на цьому.

Як розповіли в магазині, до першого вересня діють різні акції. При купівлі пачки зошитів надається 5 % знижки. Якщо ви придбали товар на сто гривень – 3 % від вартості йде на картку постійного клієнта, а якщо на тисячу і більше – 5 %.

Важливо, що вибрати приладдя до школи можна разом із дітьми, які дуже люблять розглядати яскраві зошити-щоденники.

Асортимент величезний – наплічники, пенали, ланч-бокси, термоси, щоденники та багато-багато інших речей, що потрібні для навчання, творчості та розвитку.  А також у магазині є чималий вибір канцелярських товарів для офісу.

Цінова політика «Канцелярика» сформована вигідно для покупців. Наприклад, зошит на 12 аркушів можна придбати за ціною від 2,85 грн, олівці «Марко» (12 штук) – 54,50 грн, папір ксероксний (А4) – від 93 грн.

Графік роботи: щодня – з 8:30 до 19:00, субота – з 9:00 до 17:00. Неділя – вихідний.

Р

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини