У Винниках очікують на приїзд десяти тисяч вірних ПЦУ

У Винниках очікують на приїзд десяти тисяч вірних ПЦУ

У четвер, восьмого серпня, у Винниківській міській раді відбулася нарада щодо приїзду у Винники митрополита Київського і всієї України Блаженнішого Епіфанія на святкування 30-ої річниці III відродження УАПЦ. Нараду провів в.о. міського голови Винник Богдан Шустер зі священиками місцевих церков та винниківськими посадовцями. Як зазначив парох храму святих рівноапостольних Володимира та Ольги Василь Петрик (саме

У четвер, восьмого серпня, у Винниківській міській раді відбулася нарада щодо приїзду у Винники митрополита Київського і всієї України Блаженнішого Епіфанія на святкування 30-ої річниці III відродження УАПЦ.

Нараду провів в.о. міського голови Винник Богдан Шустер зі священиками місцевих церков та винниківськими посадовцями.

Як зазначив парох храму святих рівноапостольних Володимира та Ольги Василь Петрик (саме там відбудеться святкування), у неділю, 18 серпня о 9:00 відбудеться святкова літургія у співучасті духовенства. Очолить її митрополит Епіфаній. У літургії братимуть участь до 40 єпископів і 100 священиків.

Очікується, що цього дня у Винники прибуде до 10 тисяч вірних ПЦУ зі всіх регіонів України та з інших країн. Із Винник вестимуть телетрансляцію літургії на територію України й багатьох країн світу.

Передбачається на час святкування перекрити для руху транспортних засобів найближчі до храму святих рівноапостольних Володимира та Ольги вулиць. А саме: вул.Шевченка, вул.Стуса.

Учасники наради звернулися до мешканців Винник із проханням у неділю, 18 серпня, не користуватися власним автотранспортом (звісно, коли в цьому нема нагальної потреби), бо цього дня місто заполонять вірні ПЦУ (зі слів отця Василя Петрика, очікується 50 автобусів із вірними ПЦУ, ще багато людей прибудуть іншим транспортом).

Також під час наради було розглянуто питання відзначення у Винниках Дня незалежності України та 20-річчя Хресної дороги у нашому місті.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини