ФК «Жупан» у гостях зіграв унічию – 1:1

У суботу, десятого серпня, ФК «Жупан» поєдинком на виїзді у с.Шпильчина розпочав друге коло чемпіонату Львівщини у Другій лізі. Перший поєдинок у Винниках поміж цими командами завершився внічию – 1:1. Сьогодні гравці ФК «Жупан» мали велику перевагу над суперниками. Вже на першій хвилині поєдинку саме винниківські гравці відкрили рахунок. Мартиняк виконав кутовий удар, а Романюк,

У суботу, десятого серпня, ФК «Жупан» поєдинком на виїзді у с.Шпильчина розпочав друге коло чемпіонату Львівщини у Другій лізі.

Перший поєдинок у Винниках поміж цими командами завершився внічию – 1:1.

Сьогодні гравці ФК «Жупан» мали велику перевагу над суперниками. Вже на першій хвилині поєдинку саме винниківські гравці відкрили рахунок. Мартиняк виконав кутовий удар, а Романюк, випередивши захисників господарів, ударом головою вразив ворота!

На 10-ій хвилині після передачі новобранця Мокрика головою пробив Новак, але йому забракло влучності.

На 20-ій хвилині з дуже зручної позиції пробивав Мокрик, але змарнував свій шанс.

На 23-ій хвилині небезпечно пробив Вергун, а через хвилину також дуже небезпечно для воріт господарів пробив Мартиняк. Отож, гості мали велику перевагу, якою більше не скористалися.

На 25 хвилині знову небезпечно головою пробив Баран. Та через кілька хвилин господарі після  контратаки зуміли вирівняти становище – 1:1.

Не менш цікавою й жорсткою була гра у другому таймі. Гравці ФК «Жупан» знову мали велику перевагу, але знову не скористалися нею. До цього ж арбітр треба чи не треба показував нашим гравцям жовті картки, що створювало додаткову напругу на полі. А в одному з епізодів, коли захисник господарів збив у своєму карному майданчику Мартиняка, показав ще й жовту картку нападнику ФК «Жупан»!

Отож, поєдинок так і завершився з рахунком – 1:1.

На матчі був присутній в.о. міського голови Винник Богдан Шустер, який завжди підтримує винниківських футболістів.

Склад ФК «Жупан»: Хамуляк, Шкраба, Молоков, Петрів, Вергун, Мокрик, Новак, Куцій, Романюк, Мартиняк, Баран. На заміну виходили: Суль, Павлентій.