Мешканці Винник продовжують засмічувати місцеву діброву

Мешканці Винник продовжують засмічувати місцеву діброву

У Винниках місцеві мешканці продовжують перетворювати приміські лісові насадження на стихійні сміттєзвалища. Винниківська міська рада, лісівники й молодіжні організації постійно проводять санітарну очистку лісових масивів, які оточують Винники. Але утримати зелені насадження в зразковому стані не вдається. Адже деякі наші мешканці під покровом ночі вивозять у найближчий до них ліс різні побутові відходи, таким чином

У Винниках місцеві мешканці продовжують перетворювати приміські лісові насадження на стихійні сміттєзвалища.

Винниківська міська рада, лісівники й молодіжні організації постійно проводять санітарну очистку лісових масивів, які оточують Винники. Але утримати зелені насадження в зразковому стані не вдається. Адже деякі наші мешканці під покровом ночі вивозять у найближчий до них ліс різні побутові відходи, таким чином створюючи все нові й нові стихійні сміттєзвалища.

Нещодавно ще одне таке сміттєзвалище з‘явилося на околиці діброви (див. фото).

Пам‘ятайте, що навіть невеличка купка сміття порушує екосистему лісу, створює проблеми для лісових мешканців – тваринок і птахів. Також купи сміття, які гниють у лісі, виглядають дуже огидно.

Треба знати й пам‘ятати про те, що скло розкладається понад 1000 років, газетний папір – від одного до трьох місяців, картон – до трьох місяців, пластик – від 180 до 1000 років, залізні бляшанки – до 10 років, старе взуття – до 10 років, фольга – понад 100 років, цигаркові фільтри – до двох років, електричні батарейки – до 110 років, автомобільні шини – від 120 до 140 років.

І все це деякі наші мешканці просто викидають у ліс.

Пам‘ятайте, що дбайливе ставлення до лісу – свідчення вихованої та цивілізованої людини. Тому Винниківська міська рада ще раз просить мешканців не викидати сміття у ліс. Після відпочинку на природі заберіть із собою всі побутові відходи. Також не забувайте погасити багаття після відпочинку в лісі.

Бережімо природу! Пам‘ятаймо, що ліс – не смітник!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини