На День міста Винники планують організувати дефіле у вишиванках

На День міста Винники планують організувати дефіле у вишиванках

ЛММГО «Золота молодь Винник», Молодіжна Рада, Винниківська міська рада мають задум на День міста Винники – 23 серпня – провести показ майстринь у своїх вишиванках. Щоб зреалізувати його, шукають вишивальниць, які згодяться показати власні роботи – сорочки, сукні – громаді міста. «Учаницям показу потрібно буде пройтись у своїй вишиванці або це може зробити хтось знайомий,

ЛММГО «Золота молодь Винник», Молодіжна Рада, Винниківська міська рада мають задум на День міста Винники – 23 серпня – провести показ майстринь у своїх вишиванках.

Щоб зреалізувати його, шукають вишивальниць, які згодяться показати власні роботи – сорочки, сукні – громаді міста.

«Учаницям показу потрібно буде пройтись у своїй вишиванці або це може зробити хтось знайомий, – розповіла одна з організаторів акції Анастасія Пришляк. – Також  треба надати  інформацію, яка буде оголошуватись під час дефіле – історію вишиванки, відомості про себе. Чекаємо і на гарне фото учасниць у вишиванці. Світлини плануємо демонструвати під час показу».

Дефіле у вишиванках відбудеться на майданчику на вул.Стрілецька. З усіх питань звертатися за телефонами: 096-100-88-90 – Юліанна, 063-750-47-22 – Настя.  

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини