Суд знову пошкодував винниківського злодія, відпустивши його «під домашній арешт»

Суд знову пошкодував винниківського злодія, відпустивши його «під домашній арешт»

Продовжується трагікомічна епопея зі затримання вже одіозного винниківського злодія – громадянина Л. Цей злодій, який вже відбував покарання за крадіжки у в‘язниці, чи не щодня скоює нові злочини. Тепер він «діє», майже не ховаючись, відкрито, нахабно. І ще, мабуть, безкарно, бо відчуває, що закон, як би ми не мудрували, а таки на його боці! Тільки

Продовжується трагікомічна епопея зі затримання вже одіозного винниківського злодія – громадянина Л.

Цей злодій, який вже відбував покарання за крадіжки у в‘язниці, чи не щодня скоює нові злочини. Тепер він «діє», майже не ховаючись, відкрито, нахабно. І ще, мабуть, безкарно, бо відчуває, що закон, як би ми не мудрували, а таки на його боці!

Тільки вийшовши з в‘язниці, громадянина Л. був затриманий мешканцями  багатоквартирного будинку на вулиці Івана Франка, коли він викрав автомобільні колеса та бінокль. Причому, злодія зловили самі потерпілі, буквально стягнувши його з паркана (зрозумівши, що його викрито, зловмисник намагався втекти через високий паркан). Викликавши правоохоронців, люди передали зловмисника в їхні руки. Але ці руки виявилися корткими. Бо злодій заявив, що його побили, що йому погано й до нього викликали карету швидкої медичної допомоги. А від медиків він знову потрапив на волю.

21 липня крадій знову попався «на гарячому», розбивши на вулиці Галицька, 24 у Винниках вікно легковика й викрав звідти особисті речі й документи власників транспортного засобу. У цей же день правоохоронці його затримали, вилучили все крадене й відвезли в районний відділ поліції. Та вже 22 липня цей зловмисник на вулиці Львівській у Винниках відібрав у чоловіка похилого віку його майно. Це було зроблено в присутності інших людей, які погналися за нахабою. Та він утік і заховався у лісі.

Через певний час його двічі ловила на території своєї дачі на вулиці Котляревського мешканка Винник.

Люди неодноразово приходили в редакцію «Винниківського Вісника», з розпачем розповідаючи, що не можуть дати ради з цим злодієм. Казали, що він уже дуже довго своїми злочинними діями тероризує їх і їхніх сусідів.

Правоохоронці його постійно розшукують, а коли знаходять, то  суд зі ще більшою наполегливістю відпускає зловмисника на волю.

Декілька днів тому громадянина Л. знову було затримано. Та суд запропонував йому з‘явитися на розгляд цієї справи 21 серпня. Зловмисник проігнорував це засідання суду.

Правоохоронцям довелося знову його шукати. І сьогодні, 23 серпня, громадянина Л. знову було затримано й примусово доправлено в суд. Правоохоронці просили заарештувати зловмисника, зважаючи на його злочинну діяльність.

І яке ж було їхнє обурення, коли суд вирішив обрати запобіжний захід для громадянина Л. у вигляді двох місяців домашнього арешту!

Це ж скільки він ще може накоїти біди людям за цей період. Працівники поліції, яким довелося розшукувати й затримували цього злодія, вкрай обурені таким суддівським рішенням. Адже шукати злочинця й розкривати скоєні ним правопорушення доводиться саме їм. І критика та нарікання від потерпілих у першу чергу стосуються саме їх.

Таке рішення суду не може не обурювати людей. Ніхто нікому не бажає тюремної каторги. Але й чесні громадяни також повинні перебувати під захистом закону. Вони мають відчувати, що надійно захищені від злочинних посягань. Але суд чомусь дуже гуманний до злодія, а про його жертв не поспішає турбуватися. Чому так відбувається? Чому наші люди завжди залишаються безправними?

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини