Увага! У Винниках активізував свою діяльність проросійський провокатор

Увага! У Винниках активізував свою діяльність проросійський провокатор

У четвер, 29 серпня, на деяких будинках, а також на постаменті фігури Матері Божої на вулиці Ціолковського було виявлено заборонені в Україні комуністичні символи. Вандал-провокатор намалював їх червоною фарбою та утік. Але патріотично налаштовані мешканці Винник, яким не є байдужою доля України, виявили проросійського провокатора. З‘ясувалося, що це 34-річний чоловік, який не працює, проживай один

У четвер, 29 серпня, на деяких будинках, а також на постаменті фігури Матері Божої на вулиці Ціолковського було виявлено заборонені в Україні комуністичні символи.

Вандал-провокатор намалював їх червоною фарбою та утік.

Але патріотично налаштовані мешканці Винник, яким не є байдужою доля України, виявили проросійського провокатора.

З‘ясувалося, що це 34-річний чоловік, який не працює, проживай один на вулиці Кільцевій у Винниках. У нього є мама, але вона перебуває на заробітках в іншій країні.

Цього чоловік вже затримували за подібні огидні вчинки. Він клявся-божився, що більше такого не робитиме. Одного разу він кидав бруківкою у торгівельний заклад на вулиці Галицькій у Винниках. Тоді він свої дії пояснював депресією, невлаштованістю свого життя. А зараз чим пояснюватиме?

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини