Концентрація шкідливих речовин у повітрі після пожежі на хімічному підприємстві в Чишках у межах норми

Концентрація шкідливих речовин у повітрі після пожежі на хімічному підприємстві в Чишках у межах норми

Містом поширюють чутки про начебто викид великої кількості шкідливих речовин внаслідок масштабної пожежі неподалік Винник – у с. Чишки, де палали приміщення хімічного підприємства «Ніка Друк». За інформацією Головного управління  ДСНС України у Львівській області, фахівцями Групи спеціальних робіт з радіаційного, хімічного та біологічного захисту хіміко-радіометричної лабораторії Головного управління  ДСНС України у Львівській області було здійснено

Містом поширюють чутки про начебто викид великої кількості шкідливих речовин внаслідок масштабної пожежі неподалік Винник – у с. Чишки, де палали приміщення хімічного підприємства «Ніка Друк».

За інформацією Головного управління  ДСНС України у Львівській області, фахівцями Групи спеціальних робіт з радіаційного, хімічного та біологічного захисту хіміко-радіометричної лабораторії Головного управління  ДСНС України у Львівській області було здійснено 7 замірів повітря по периметру території складських приміщень, на якій виникла пожежа. Граничної допустимої концентрації шкідливих речовин не виявлено.

Орієнтовна площа пожежі складала 800 кв. м. Вогонь перекинувся на розміщену поряд двоповерхову будівлю.  Повідомлення про пожежу на «101» надійшло о 13:49. Локалізували її о 15:44. Вогнем знищено вантажівку та три легкові автомобілі.

До ліквідації пожежі залучено 30 одиниць спецтехніки та 114 рятувальників.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини