За фактом пожежі у Чишках порушено кримінальну справу

Як повідомили у прес-службі Нацполіції у Львівській області, за фактом пожежі на хімічному підприємстві «Ніка Друк» у селі Чишки Пустомитівського району (вул.Лесі Українки, 53) порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 270 Кримінального кодексу України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Зараз правоохоронці встановлюють причини цієї масштабної пожежі, яка виникла на згаданому підприємстві о 13:59

Як повідомили у прес-службі Нацполіції у Львівській області, за фактом пожежі на хімічному підприємстві «Ніка Друк» у селі Чишки Пустомитівського району (вул.Лесі Українки, 53) порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 270 Кримінального кодексу України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки).

Зараз правоохоронці встановлюють причини цієї масштабної пожежі, яка виникла на згаданому підприємстві о 13:59 та була повністю ліквідована о 18:17.

Унаслідок пожежі було госпіталізовано з опіками тулуба, голови й кінцівок 39-річного працівника підприємства. Його вже прооперовано, але потрібно провести ще декілька операцій.

Окрім продукції, вогнем було знищено три легкові автомобілі та одну вантажівку.

У ліквідації пожежі було задіяно 16 спеціалізованих автомобілів і 80 пожежників.

Серед них були й рятувальники 61-ДПРЧ, що дислокована у Винниках.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини