У школі №47 у Винниках будівельники продовжують роботи зі спорудження спортивного залу та додаткових класних приміщень. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Нагадаємо, що цьогоріч згаданий навчальний заклад святкує своє 70-річчя. У 1949 році ця школа була семирічкою.
У школі №47 у Винниках будівельники продовжують роботи зі спорудження спортивного залу та додаткових класних приміщень.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
Нагадаємо, що цьогоріч згаданий навчальний заклад святкує своє 70-річчя.
У 1949 році ця школа була семирічкою.









Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *