Зупинити будівництво цинкового заводу біля Винник: громада зустрілася з депутатом ВР Наталією Піпою

У суботу, 7 вересня, перед Винниківською міською радою відбулася зустріч громади з  депутатом Верховної Ради від 115 виборчого округу Наталією Піпою. Хоч захід запланували на вихідний день, нардеп разом із помічниками прийшла до мешканців Винник і навколишніх сіл, щоб ознайомитися з проблемою, яка є актуальною і болючою – будівництво цинкового заводу неподалік вулиці Кільцевої, безпосередньо

У суботу, 7 вересня, перед Винниківською міською радою відбулася зустріч громади з  депутатом Верховної Ради від 115 виборчого округу Наталією Піпою.

Хоч захід запланували на вихідний день, нардеп разом із помічниками прийшла до мешканців Винник і навколишніх сіл, щоб ознайомитися з проблемою, яка є актуальною і болючою – будівництво цинкового заводу неподалік вулиці Кільцевої, безпосередньо за 500 метрів від людських помешкань.

Громадські активісти розповіли про всі перипетії, які тривають із того часу, відколи люди дізналися про спорудження заводу гарячого цинкування, який розпочали зводити на ділянці, що межує з Винниками, на території Підберізецької сільської ради.

Наталії Піпі озвучили те, що хоче громада. «Ми просимо допомогти організувати зустріч із власником заводу Зіновієм Карпінським, – звернулася до депутата громадська активістка Галина, – потрібна незалежна екологічна експертиза заводу, ми вимагаємо громадських слухань, бо це біля будинків винниківчан хочуть розпочати виробництво, а нас не питали, чи ми згідні з цим. Ми зібрали понад шість тисяч підписів людей проти будівництва заводу. На даний момент готуємо звернення до президента і просимо вас його передати. Головне – зупинити будівництво до вирішення всіх проблем».

«Обов’язком депутата ВР є законотворча діяльність. Але мене обирали люди і, відповідно, мені небайдужі їхні проблеми. Я прийшла на прохання громади Винник, бо вважаю, що це правильно. Ситуація з будівництвом заводу непроста. Але, я переконана, будь-які питання можна вирішити, досягти результату, активізувавши громаду, працювати з владою, але в рамках закону. Бізнес має розвиватися, але так, щоб приносити користь, а не шкоду».

Наталія Піпа пообіцяла тримати руку на пульсі щодо питання цинкового заводу, її помічники розглянуть юридичні аспекти проблеми.

Учасники мирної акції тим часом налаштовані рішуче. Наше видання повідомлятиме про подальші плани та дії громади та активістів.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини