Матвій Піх – серед переможців чемпіонату Львівщини з шахів

Завершився  Відкритий чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат до 12 років, що тривав протягом 6-8 вересня. Участь у шахових змаганнях взяли діти  2008 року народження і молодші, які мають не нижче третього розряду.  Третє місце на чемпіонаті Львівської області виборов винниківчанин Матвій Піх (на фото – у синій футболці), який тренується у Львові в ДЮСШ

Завершився  Відкритий чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат до 12 років, що тривав протягом 6-8 вересня.

Участь у шахових змаганнях взяли діти  2008 року народження і молодші, які мають не нижче третього розряду.  Третє місце на чемпіонаті Львівської області виборов винниківчанин Матвій Піх (на фото – у синій футболці), який тренується у Львові в ДЮСШ «Дебют», а навчається в шостому класі ліцею № 70 ЛМР.

«Це перший турнір і перемога в цьому навчальному році, – розповіла мама Матвія Ірина Король. – Влітку також брав участь у змаганнях. І це було доброю практикою, адже Матвій змагався зі сильними суперниками, навіть міжнародного рівня. Кубки здобувати щоразу важче, тому кожен із них – то велика радість і стимул до праці».