У Винниках відловлювали собак-безхатьків

У понеділок, дев‘ятого вересня, на території Винник працівники ЛКП «Лев» відловлювали безпритульних собак. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Сьогодні було зловлено чотирьох безпритульних тварин, які можуть становити загрозу людям, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер – Двох тваринок було зловлено на вулиці Галицькій, а ще двох – на вул.Кільцевій». Тепер ці

У понеділок, дев‘ятого вересня, на території Винник працівники ЛКП «Лев» відловлювали безпритульних собак.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

«Сьогодні було зловлено чотирьох безпритульних тварин, які можуть становити загрозу людям, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер – Двох тваринок було зловлено на вулиці Галицькій, а ще двох – на вул.Кільцевій».

Тепер ці тваринки десять днів проведуть у карантині, де їх підлікують, вакцинують і стерилізують.

«Це дуже грані собаки, але їм потрібний добрий господар, – пояснює волонтерка Марія Ільчишин. – Тому я звертаюся до людей із проханням узяти собі котрусь із цих тваринок. Я знаю, що багато наших мешканців хотіли б мати собаку або котика. І саме зараз для цього є можливість. За три останніх роки мені вдалося знайти господаря для майже 150 собак і котів».

Винниківська міська рада вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил поводження із домашніми тваринами. Пам‘ятайте, що собаки, які перебувають без нагляду на вулицях міст і сіл, становлять небезпеку для життя та здоров‘я людей. Адже вони можуть накинутися на людину, завдавши їй тілесних ушкоджень, знищити людське майно. Також треба бути свідомими того, що розпочався навчальний рік і на вулицях наших міст і сіл багато дітей-школярів. І зустріч із собакою-безхатьком є потенційно небезпечною для дитини.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини