«Світ Софії»: у Винниківській школі-інтернаті експонують малюнки Софії Юрдиги

У Винниківській санаторній школі-інтернаті розгорнута виставка «Світ Софії» одинадцятикласниці Софії Юрдиги. Її малюнки неодноразово брали участь у різних конкурсах і виставках. Софія відома тим, що намалювала ілюстрації до мультфільму «Про Пищика-молодця, школи «Сакури бійця» на казку відомої української письменниці з Дніпра Еліни Заржицької. Юна художниця мріє присвятити своє майбутнє мистецтву – вступити на навчання в

У Винниківській санаторній школі-інтернаті розгорнута виставка «Світ Софії» одинадцятикласниці Софії Юрдиги.

Її малюнки неодноразово брали участь у різних конкурсах і виставках. Софія відома тим, що намалювала ілюстрації до мультфільму «Про Пищика-молодця, школи «Сакури бійця» на казку відомої української письменниці з Дніпра Еліни Заржицької. Юна художниця мріє присвятити своє майбутнє мистецтву – вступити на навчання в Академію мистецтв і стати ілюстратором.

«Минулого року в нас була виставка київського скульптора, члена Національної спілки художників України Олексія Леонова, – розповіла заступник директора з виховної роботи Надія Фігура. – А 2019/2010 навчальний рік вирішили присвятити творчості наших учнів. Відкрили виставковий проект експозицією Софії Юрдиги. Виставки, що популяризуватимуть творчість наших вихованців, будуть змінними. Ми плануємо чергувати малюнки старшокласників і учнів молодшої школи».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Ростислав КУБСЬКИЙ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини