У Винниках відбудеться міжнародний дитячий шаховий турнір «Vynnyky chess challenge»

У Винниках відбудеться міжнародний дитячий шаховий турнір «Vynnyky chess challenge»

Міжнародний дитячий командний турнір з шахів «Vynnyky chess challenge» відбудеться у Винниках 5-6 жовтня. Організатори – Винниківська міська рада, Шахова школа «Black&white»,  Львівська обласна шахова федерація. «До Винник планують приїхати, щоб позмагатися за шахівницями, орієнтовно 200 юних шахістів, – розповів керівник Винниківської шахової школи, турнірний директор Тарас Гись. – У «Vynnyky chess challenge» паралельно будуть

Міжнародний дитячий командний турнір з шахів «Vynnyky chess challenge» відбудеться у Винниках 5-6 жовтня. Організатори – Винниківська міська рада, Шахова школа «Black&white»,  Львівська обласна шахова федерація.
«До Винник планують приїхати, щоб позмагатися за шахівницями, орієнтовно 200 юних шахістів, – розповів керівник Винниківської шахової школи, турнірний директор Тарас Гись. – У «Vynnyky chess challenge» паралельно будуть проходити два турніри: турнір «А» та турнір «Б».  До участі в турнірі «А» допускаються діти з 2-им розрядом і вище, 2006 р.н. та молодші. До участі в турнірі «Б» допускаються початківці, шахісти 4-го та 3-го розрядів, 2008 р.н. і молодші.
Турнір проведуть з метою популяризації шахової гри серед молоді, розвитку дружніх стосунків з шаховими школами Львова, України та Європи.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Ростислав КУБСЬКИЙ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини