Юні гравці ФК «Жупан» розгромили своїх суперників

У середу, 11 вересня, відбувся офіційний поєдинок юнацьких команд ФК «Жупан» і ФК «Шкло». Гра відбулася у Винниках, на стадіоні імені Богдана Маркевича. Як і личить господарям, юні винниківські футболісти без вагань кинулися атакувати ворота своїх суперників. На жаль, м‘яч довго оминав ворота ФК «Шкло», хоча юні винниківські гравці мали багато чудових епізодів для того,

У середу, 11 вересня, відбувся офіційний поєдинок юнацьких команд ФК «Жупан» і ФК «Шкло».

Гра відбулася у Винниках, на стадіоні імені Богдана Маркевича.

Як і личить господарям, юні винниківські футболісти без вагань кинулися атакувати ворота своїх суперників.

На жаль, м‘яч довго оминав ворота ФК «Шкло», хоча юні винниківські гравці мали багато чудових епізодів для того, щоб відзначитися голом.

Та все ж на перерву господарі пішли в доброму гуморі, бо завдяки сильному «пострілу» Дениса Брилинського вони таки вийшли вперед – 1:0.

На початку другого тайму Денис Брилинський закріпив перевагу ФК «Жупан», провівши другий м‘яч – 2:0.

І після цього оборона команди гостей  дала «тріщину». Бо винниківські юнаки робили на полі все, що хотіли й забивали голи, як кажуть, на всі смаки.

Третій гол провів Левків, згодом Денис Брилинський провів ще один м‘яч!

«Добили» гостей своїми голами Гернович і Романишин.

Отож, вітаємо винниківських юнаків із чудовою перемогою – 6:0, а Дениса Брилинського (на фото) з його трьома влучними пострілами!

Склад ФК «Жупан»: Козодій, Березовський, Кручко, Орлевич, Гернович, Гавриляк, Романишин, Джебженяк, Гірняк, Брилинський, Левків. На заміну виходили: Балдін і Мельничук. Тренер команди Віталій Дорош.