Винниківський «Жупан» зіграв унічию з ФК «Шкло»

У середу, одинадцятого вересня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся поєдинок чемпіонату Львівської області серед команд Другої ліги поміж ФК «Жупан»  і ФК «Шкло». Упродовж усього матчу господарі мали перевагу. У першому таймі дві нагоди відзначитися мав Новак, але не скористався ними. Дві чудові нагоди відкрити рахунок мали й гості. Але й вони

У середу, одинадцятого вересня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся поєдинок чемпіонату Львівської області серед команд Другої ліги поміж ФК «Жупан»  і ФК «Шкло».

Упродовж усього матчу господарі мали перевагу. У першому таймі дві нагоди відзначитися мав Новак, але не скористався ними. Дві чудові нагоди відкрити рахунок мали й гості. Але й вони змарнували їх.

У другому таймі характер матчу не змінився. Господарі атакували, а гості відчайдушно захищалися. Але ще гравці ФК «Шкло» пробували контратакувати. І на 76-ій хвилині їм вдалося вразити ворота ФК «Жупан». Перебуваючи неподалік штрафного майданчика господарів, гравець гостей пробив і м‘яч «дугою» потрапив у кут воріт ФК «Жупан».

Тепер «запахло смаженим» для господарів, які кинулися рятувати становище. Футболісти ФК «Жупан» створили декілька небезпечних епізодів, але використати їх не змогли.

Становище загострювалося, а часу ставало все менше. Тренер винниківської команди «кинув у бій» свій резерв – Труша та Павлентія. І це дало зрештою позитивний результат. Обидва гравці зі свіжими силами кинулися розривати оборону суперників.

На 88-ій хвилині господарі отримали право на штрафний. Мартиняк виконав навісну передачу у штрафний майданчик ФК «Шкло». Там м‘яч підхопив Павлентій і сильно й влучно пробив повз голкіпера гостей – 1:1.

Останні хвилини поєдинку пройшли у відчайдушній боротьбі, бо господарі прагнули таки «вирвати» перемогу. Але рахунок так і залишився нічийним.

Склад ФК «Жупан»: Мойсин, Вергун, Молоков, Петрів, Суль, Шкраба, Романюк, Мельнічек, Новак, Гутник, Мартиняк. На заміну виходили: Стефанишин, Павлентій, Труш. Тренер Олег Леган.