ФК «Жупан» здобув важливу перемогу

У суботу, 14 вересня, винниківський «Жупан» удома приймав ФК «Динамо-Сокіл» (Рясне-Руське). Суперник винниківських футболістів перебуває значно вище від них у турнірній таблиці. Тому гравці ФК «Жупан» налаштувалися дати бій одному з лідерів. І їм це вдалося! Завдяки надзусиллям кожного з гравців ФК «Жупан» було здобуто таку бажану перемогу! Але розпочався матч саме з небезпечної атаки

У суботу, 14 вересня, винниківський «Жупан» удома приймав ФК «Динамо-Сокіл» (Рясне-Руське).

Суперник винниківських футболістів перебуває значно вище від них у турнірній таблиці. Тому гравці ФК «Жупан» налаштувалися дати бій одному з лідерів. І їм це вдалося! Завдяки надзусиллям кожного з гравців ФК «Жупан» було здобуто таку бажану перемогу!

Але розпочався матч саме з небезпечної атаки гравців гостей, коли після удару одного з їхніх футболістів голкіпер ФК «Жупан»Мойсин зумів врятувати становище!

Та господарі атакували значними силами й на восьмій хвилині їм пощастило відкрити рахунок у матчі. Романюк із Мартиняком своїми передачами один одному дезорганізували оборонців гостей. А на зручну позицію для удару Мартиняк вивів Левківа. Останній влучно й сильно вразив «дев‘ятку» воріт гостей – 1:0.

Розуміючи, що одного м‘яча для перемоги замало, винниківські футболісти продовжували атакувати ворота суперника. На 13-ій хвилині дуже небезпечно пробив Мартиняк, але голкіпер гостей зумів відбити м‘яч на кутовий.

На 45-ій хвилині зі зручної позиції не влучив у ворота Романюк. І на 54-ій хвилині після удару Куція гості пережили багато хвилювань.

Гості прагнули відігратися, але гравці ФК «Жупан» дуже уважно діяли в обороні, тому якихось небезпечних епізодів біля воріт господарів не було. А винниківчани мали ще декілька реальних нагод відзначитися. На 82-ій хвилині знову небезпечно пробив Романюк.

На 84-ій хвилині Мельнічек виконав зручну передачу на Куція й останній пробив головою. У цьому епізоді ворота гостей врятувала поперечка.

На 85-ій хвилині після подачі кутового у порожні ворота не влучив Петрів!

Так як би там не було, а господарі все ж  втримали переможний рахунок, здобувши важку й надважливу для них перемогу – 1:0.

Склад ФК «Жупан»: Мойсин, Вергун, Петрів, Суль, Шкраба, Романюк, Баран, Новак, Мартиняк, Куцій, Левків. На заміну виходили: Павлентій, Стефанишин. Тренер команди Олег Леган.

Юнаки ФК «Жупан» зазнали прикрої поразки з рахунком – 2:6.

У винниківських юнаків голами відзначилися Гайко та Романишин.