У Вайнберг-парку встановили лавочки

Минулого, 2018 року, Винниківська міська рада встановила ліхтарі та пішохідні доріжки у Вайнберг-парку. Днями тут з’явилися чотири зручні лавочки. «Наразі до тих доріжок і освітлення йдуть лавочки, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – У планах – оновлення парку з висадкою нових насаджень і облаштування доріжок». Нагадаємо, 11 лютого 2016 року депутати Винниківської

Минулого, 2018 року, Винниківська міська рада встановила ліхтарі та пішохідні доріжки у Вайнберг-парку. Днями тут з’явилися чотири зручні лавочки.

«Наразі до тих доріжок і освітлення йдуть лавочки, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – У планах – оновлення парку з висадкою нових насаджень і облаштування доріжок».

Нагадаємо, 11 лютого 2016 року депутати Винниківської міськради підтримали пропозицію Молодіжної ради про створення у місті на вул. Сахарова Вайнберг (Weinberg)-парку. В ХVІІІ – поч. XIX ст. у цій частині Винник була розташована німецька колонія Вайнберген, про що сьогодні нагадує старий німецький винниківський цвинтар.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Ростислав КУБСЬКИЙ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини